KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7278119

nr 727 8119

Blandteknik

5 st. signerade, olika konstnärer, motivets mått: 10x15 - 39x35

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 november 2011
kl 19:44:41

26/11 00:41:11 1      100 kr
28/11 18:30:37 2      Vinnande bud